Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

Sklep powstał z myślą o ludziach, którzy mają mały ogród lub na niewielkiej powierzchni dużego ogrodu chcą posadzić jak najwięcej drzewek owocowych.

sklep z drzewkami karłowymi

Jeśli nie masz ochoty wspinać się po drabinie, aby zebrać swoje plony, nie lubisz ciągłego przycinania i formowania roślin, to dobrze trafiłeś. Pielęgnacja i przycinanie tradycyjnych drzew owocowych jest czasochłonna i wymaga od Nas dużych nakładów pracy. Pamiętaj, że wybierając drzewko na podkładce karłowej oszczędzasz czas i energię, którą możesz wykorzystać na spełnienie swoich marzeń, na wypad do kina czy spotkanie z bliskimi!

Sklep powstał z myślą o Tobie - jeśli nie masz ogrodu! Tak właśnie o Tobie! Drzewka możesz uprawiać w dużych donicach i smakiem soczystych i smacznych owoców cieszyć się w zaciszu Swojego tarasu i balkonu.Drzewka Kolumnowe

Sklep powstał z myślą o Tobie - jeśli interesuje Cię niepowtarzalny design, szukasz inspiracji i porad fachowców.

Rośliny to nasza pasja, z roku na rok staranie rozwijana i coraz bardziej wyspecjalizowana. Zapoczątkowana potrzebą posadzenia drzewka w ogrodzie i zrodzonego w tym momencie pomysłu zarabiania na pasji. A zaczęło się to 10 lat temu w 2007r. od sprzedaży pierwszej sadzonki na Allegro. Tak właśnie powstał pomysł założenia sklepu internetowego Sadowniczy.pl. Aktualnie jest to jeden z największych sklepów ogrodniczych w Polsce, zajmujący się nie tylko sprzedażą ale również produkcją sadzonek. Zdobyte przez wiele lat doświadczenie i chęć zaspokojenia potrzeb również tych bardziej wymagających Klientów zaowocowało powstaniem po 10 latach strony, na której właśnie jesteś! I dziękujemy Ci za to, bo utwierdzasz Nas w przekonaniu, że Nasza praca przy tworzeniu tej strony została doceniona. Słuchamy Twoich pragnień i rozumiemy obawy związane z zakupem. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie, oferując produkt specjalistyczny dla węższej grupy odbiorców, nastawionej na wysoką jakość materiału szkółkarskiego, odpowiednią pielęgnację poprzez profesjonalne cięcie i formowanie drzewek i krzewów owocowych. W naszej ofercie znajdziesz drzewka karłowe, drzewka kolumnowe, DUO, sadzonki krzewów owocowych szczepionych na pniu i kolumnowych. Sadzonki produkujemy w pojemnikach, które w zależności od gatunku i wielkości drzewka posiadają pojemność od 2l do 7,5l. Oferujemy również materiał kopany z gruntu.Zapewniamy porady ekspertów związane z sadzeniem i pielęgnacją wszystkich oferowanych roślin. Jeśli masz jakieś pytania nie czekaj! Jesteśmy tu dla Ciebie!

drzewka karłowe owocowe sklep z drzewkami owocowymi

pixel