Morele

Znalezione towary: 53

Morela karłowa – do każdego ogrodu!

Morele niskopienne są bardzo łatwe w uprawie. W Polskich ogrodach sadzi się je częściej niż brzoskwinie, gdyż są od nich bardziej wytrzymałe. Ich smak jest zbliżony do smaku brzoskwiń, a niewielkie wymiary dorosłych drzew pozwalają na sadzenie w każdym, nawet niewielkim ogrodzie. Popularne stają się również efektowne nasadzenia do donic na balkonach i tarasach. Stanowią one piękny element dekoracji, a jednocześnie pozwalają nam cieszyć się dorodnymi i smacznymi owocami!

Morele karłowe – same sprawdzone odmiany! 

W ofercie posiadamy same sprawdzone odmiany moreli o przepysznych, słodkich owocach, różniące się terminem dojrzałości zbiorczej. Są one dostępne w Naszym specjalistycznym sklepie online! Zapewniamy wysoką jakość sadzonek i profesjonalne doradztwo!

Morele karłowe – dla amatorów ogrodnictwa! 

Morelę może uprawiać każdy zarówno doświadczony ogrodnik, jak i amator. Najważniejszy jest wybór stanowiska pod uprawę. Musi być słoneczne, ciepłe i osłonięte, gdyż wtedy owoce nabierają słodkości. Morele należy podlewać umiarkowanie, nadmierne podlewanie powoduje gnicie i pękanie owoców. Morele na podkładkach karłowych tworzą wąską koronę, która wymaga regularnego prześwietlania, aby owoce miały dostęp do słońca i pięknie się wybarwiały oraz wybornie smakowały. Młode sadzonki wymagają także zabezpieczenia na zimę. Jeśli spełnimy te wymogi, będziemy cieszyć się obfitymi plonami! Zachęcamy do poznania naszej oferty, w której są same sprawdzone odmiany! Polecamy także brzoskwinie, grusze, jabłonie i śliwy!

 

Close
pixel