Brzoskwinie

Znalezione towary: 47

Brzoskwinie karłowe - do Twojego małego ogrodu!

Brzoskwinie karłowe to drzewka owocowe zaszczepione na podkładkach karłowych, osiągające wysokość maksymalnie 2-3m. Idealne do nasadzeń w małych, a nawet miniaturowych ogrodach, doskonałe na balkony i tarasy.

Brzoskwinie karłowe - wysoka jakość sadzonek!

W ofercie posiadamy wiele starych i nowych odmian brzoskwiń o pysznych, słodkich i zdrowych owocach. Zobacz je wszystkie w naszym specjalistycznym sklepie internetowym! Tylko u nas gwarancja jakości i profesjonalne porady ogrodnicze!

Brzoskwinie karłowe - niezwykle łatwe w uprawie!

Brzoskwinie karłowe są bardzo łatwe w uprawie, dlatego polecamy je zarówno doświadczonym ogrodnikom, jak i ogrodnikom amatorom. Stanowisko dla brzoskwini powinno być ciepłe i osłonięte i mocno nasłonecznione, gdyż w zimnych rejonach kraju brzoskwinie potrafią przemarzać. Młode sadzonki trzeba odpowiednio zabezpieczać na zimę.

Brzoskwinie karłowe - kupuj w sprawdzonych sklepach!

Najczęstszą chorobą brzoskwiń karłowych jest kędzierzawość liści, dlatego gdy zobaczymy zmienione chorobowe liście, należy je zerwać i szybko spalić. Jeśli drzewko będzie posadzone w odpowiednim miejscu i prawidłowo pielęgnowane to charakteryzuje się małą wrażliwością na tą chorobę.

Zalecamy trzymanie się wytycznych dotyczących uprawy oraz kupowanie sadzonek brzoskwiń karłowych w sprawdzonych sklepach, oferujących najwyższą jakość materiału sadowniczego. Tym samym zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą!

 

Close
pixel